El ve Ayak Medikal Bakım

Medikal el& ayak bakımı: Estetik, sağlıklı, hijyenik, tırnak kesimi ve dizaynı, tırnak yüzeyi temizlenmesi, sertleşmiş derilerin giderilmesi, dolaşım bozukluğu, diyabet, hamilelik ve spor aktivitesi yoğun olan kişiler için el & ayaklara koruyucu özel bakım uygulamaları yapılmaktadır.

Kalınlaşmış (grifotik) veya mantarlı tırnak bakımı: Kalınlaşmış tırnaklar podiatri sistemiyle inceltilmektedir. Gerekiyorsa jel sistemi uygulanmaktadır.

Deforme tırnak bakımı: Deformasyona uğramış, darbe sonucu ya da farklı nedenlerle şekli bozulmuş tırnaklar tekrar şekillendirilmekte ve deformasyonlar düzeltilmektedir.

Diyabetik ayak bakımı: Diyabetik ayakların bakımında bazı farklılıklar bulunmaktadır. Diyabetik hastaların ayaklarında ortaya çıkan ufak problemler bile, ihmal edildikleri takdirde ciddi ikincil komplikasyonlara yol açabilmektedir. Diyabetik ayaklarda dolaşım bozukluğu ve his kaybı bulunabilmektedir. Ciltte incelme, soğukluk ve solukluk gelişmekte, hastalar sıcak, soğuk, dokunma ve ağrı hislerini duyamamaktadırlar. Bu nedenle diyabetlilerin ayaklarına kesici makas pens ve sivri uçlu aletler kullanılmadan cihaz ile bakım yapılmakta ve cildi besleyen özel ayak ürünleri önerilmektedir.

Cilt Yenileme

Kliniğimizde ‘ultrasonicrejuvenasyon’ ile elastikiyetini ve c...

Read More

Kalıcı Makyaj

Mikro-pigment uygulaması veye kalıcı permenant make –up olarakta ...

Read More

Düzenli Egzersiz

Düzenli egzersiz metobolizmayı hızlandırır. Düzenli egzersiz kal...

Read More

Akne ve Skar Uygulamaları

Aknenin iyileşmesiyle ,skar dokusununa bağlı pürüzlü yüzeyin te...

Read More

El ve Ayak Medikal Bakım

Medikal el& ayak bakımı: Estetik, sağlıklı, hijyenik, tırna...

Read More

Dolgu Tedavisi

Hyaluronık asit molekülünün su çekme özelliği nedeniyle yüz ha...

Read More

Cildimizin ihtiyaçları her yaşta ve her durumda farklılık gösterir. Bu nedenledir ki cilt çok iyi değerlendirilmeli ve eksiklikleri tamamlanmalıdır.